EN RU
Ieiet
EN RU

Komanda / Igors Bjorks

Igors Bjorks

Igors Bjorks

Valodas

Latviešu, krievu, angļu, norvēģu  

 

Iecienītākie sporta veidi/aktivitātes 

MMA, CrossFit, golfs, hokejs  

 

Kvalifikācija 

Active Education personālais treneris (EHFA) – Norvēģija 

CrossFit Level 1 treneris – Somija  

 

Specializācija

Igora specializācija ir vesels ķermenis. Vesels – tas ir slaids, muskuļots  un vingrs ķermenis ar spēcīgu sirdi un labu kardiovaskulāro sistēmu. Ceļš uz veselu ķermeni sastāv no fiziskajām nodarbībām, pareiza uztura, garīga un bieži vien arī individuālu problēmu risināšanas, piemēram,  sāpju novēršanu muguras lejasdaļā, kaklā, plecos, elkoņos, ceļgalos u.c. 

 

Par Igoru 

Jau kopš agras bērnības Igoru piesaistīja dažādas fiziskas un sportiskas aktivitātes: joga, sporta dejas, akrobātika, dažādas austrumu cīņu mākslas un basketbols. Liela uzmanība tika veltīta pastāvīgas fiziskās veselības uzturēšanai. 

2009. gadā Igors devās uz Oslo (Norvēģija), kur saņēma Personīgā Trenera (Fitness trenera) izglītību un sertifikātu. Pēc sertifikāta saņemšanas veiksmīgi strādāja Norvēģijas galvaspilsētas vadošajos fitness centros kopā ar pasaulē pieprasītiem un atzītiem fitness treneriem, iegūstot nenovērtējamu pieredzi un attīstot savu klientu tīklu. 

Ar lielu zināšanu un prakses bagāžu, kā arī vēlmi dalīties ar savu profesionālo pieredzi, 2013. gada vasarā Igors atgriezās Latvijā, kur turpina Personīgā Trenera darbību. 
Paralēli trenera darbam, Igors paplašina savas zināšanas veselīga uztura un Fitness jomā, 2013 gada rudenī iegūstot CrossFit Level 1 trenera sertifikātu Somijā. Uzreiz pēc tam Igors nolemj atvērt savu fitness centru Rīgā, par prioritāti izvirzot: “fitness centrs, kurā trenera uzraudzībā, strādājot vairākās dimensijās vienlaicīgi, cilvēki var uzlabot savu veselību”. Igors sevi dēvē par fiziskās veselības treneri, kurš palīdz cilvēkiem izprast savu ķermeni, izzināt cēloņus sāpēm, nogurumam, slimībām, piedāvājot risinājumus, kā no tiem tikt vaļā. “Fiziskā ķermeņa treniņa mērķis ir fiziskās un garīgās veselības stiprināšana!” uzsver Igors un uzskata, ka tieši informācijas trūkums ir galvenais cēlonis slinkumam un vājai motivācijai, kas liedz cilvēkiem būt optimālā fiziskās veselības līmenī. Rezultātā, tas mazina dzīves kvalitāti, prieku un iespējamos sasniegumus, kas būtu realizējami ar labāku veselību un lielākiem enerģijas krājumiem.

Atpakaļ uz komandu
66917172 [email protected]