EN RU
Ieiet
EN RU

Komanda / Ilze Rēdere

Ilze Rēdere

Ilze Rēdere

Valodas

Latviešu, krievu un angļu

Iecienītākie sporta veidi/aktivitātes

Skriešana, joga, dažādu veidu funkcionālie treniņi.

Kvalifikācija

“C” kategorijas sporta speciālists, fitness (Latvijas Treneru tālākizglītības centrs)Specializācija: 
Personīgais fitnesa treneris. Īpaši piemērots treneris tiem, kuri pirms tam nav apmeklējuši, vai arī apmeklē sporta klubu tikai neilgu laiku. Cilvēkiem, kuri ar fiziskām aktivitātēm ir uz “Jūs”, bet vēlas uzlabot savu vispārējo fizisko formu vai vienkārši justies labāk, enerģiskāk, spēcīgāk. Svara korekcija sievietēm.

Par Ilzi

Skolas laikā Ilze aktīvi trenējās vieglatlētikā, ko darīja pēc pašas izvēles un bez vecāku atbalsta.  Pēc skolas beigšanas, Ilze attālinājās no sporta. Iestājās augstskolā, kur apguva pirmsskolas pedagoga profesiju. Strādāja dažādās darba vietās un amatos, meklējot darbu, kas nestu piepildījumu. Bet tikai, kad sāka nodarboties ar skriešanu, atgriezās sen aizmirstās treniņu sajūtas, prieks par procesu, spēks, izturība, sevis izaicinājums.  Ilze turpināja skriet, sāka apmeklēt fitness zāli un dažādas grupu nodarbības, lasīt literatūru par veselīgu dzīvesveidu. Zaudēja lieko svaru, kuru bija uzņēmusi, strādājot sēdošu darbu. Bet pats galvenais, sāka atkal justies laimīgāka, līdz kādu dienu saprata, ka sports un fitness ir tas, kas viņai sagādā prieku un piepildījumu! Kā apstiprinājums tam šķita kādas paziņas teiktais: “Lai saprastu, ko mēs vēlamies darīt dzīvē, ir jāatceras, ko mums pēc pašu izvēles patika darīt bērnībā, neņemot vērā to, kādos pulciņos mūsu vecāki mūs ir sūtījuši.” Sportot – tas bija vienīgais, ko Ilze bija izvēlējusies darīt pati sava prieka pēc.  Ilze kļuva par fitnesa treneri un joprojām mērķtiecīgi turpina apgūt zināšanas par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, lai varētu ar tām dalīties, lai palīdzētu cilvēkiem justies labāk, jo uzskata, ka cilvēka ķermenis ir radīts kustībai.

Filozofija

Necensties sevi salīdzināt ar kādu citu, jo katrs mēs esam unikāls. Mēs nevaram būt labāki par kādu citu, mēs tikai varam kļūt labāki par sevi.

Atpakaļ uz komandu
66917172 [email protected]